ALERT COVID-19

UWAGA KORONAWIRUS!

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dniem 1 lipca 2023r zostaje zniesiony stan zagrożenia epidemicznego spowodowany zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 na terenie Polski. W związku z tym zniesiony jest obowiązek noszenia maseczek na terenie przychodni.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym Pacjentom, ale także lekarzom, pielęgniarkom i recepcjonistkom. Nadal podejmujemy działania profilaktyczne i lecznicze, wykonujemy planowe badania, które nie mogą być odkładane na póżniej. Warunkiem takiego działania jest absolutne zachowanie bezpieczeństwa.

Ze względu na zaistniałą sytuację poniżej podajemy zasady pracy w naszym Centrum Medycznym.

REGULAMIN PRZYJĘĆ W PANDEMII

  1. zakrywamy usta i nos maseczką w czasie całego pobytu w Centrum Medycznym, 
  2. dezynfekujemy ręce po wejściu do budynku i mierzymy temperaturę, 
  3. zbieramy wywiad epidemiologiczny telefonicznie dzień przed wizytą (należy oczekiwać telefonu dzień wcześniej od pracownika Recepcji), 
  4. przychodzimy na umówioną godzinę, bez zapasu czasowego, gdyż nie będzie możliwości gromadzenia się pacjentów w poczekalniach. W przypadku nieoczekiwanych opóźnień należy czekać w samochodzie lub na świeżym powietrzu. Odstęp czasowy między pacjentami został wydłużony, aby unikać kontaktu wielu osób w jednym czasie. 
  5. bezwzględnie zachowujemy dystans od innych osób, 
  6. pacjenci korzystają z usług medycznych pojedynczo, bez osoby towarzyszącej. Wyjątek stanowi pacjent wymagający asysty lub dziecko - zgłasza się z opiekunem. Czas rozmowy w czasie wizyty ograniczamy do niezbędnego minimum. 
  7. obowiązuje zakaz przynoszenia toreb, butelek z napojami, zakupów, plecaków, telefonów komórkowych, wielu zabawek (można zabrać do torebki mamy ulubioną przytulankę lub butelkę z pokarmem i podać ją dziecku w razie potrzeby). Z toalety staramy się korzystać w domu przed wizytą. Nie przynosimy jedzenia i napojów do przychodni. 
  8. w przebieralni dla niemowląt przewijaki i meble są myte i dezynfekowane po użyciu. Włączana jest lampa biobójcza, zachowujemy odstęp czasowy przy korzystaniu z przebieralni - pół godziny,
  9. w gabinetach i gabinetach zabiegowych, w poczekalni dermatologicznej włączane są lampy biobójrze oraz UVC przepływowe, oczyszczające powietrze w trakcie i po przyjęciach. 
Nasz REGULAMIN ma na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia się koronawirusem. 

DBAJMY O SIEBIE I NASZYCH BLISKICH!


Kompleksowa diagnostyka

Zakres usług medycznych

DERMATOLOGIA

DERMATOLOGIA DZIECIĘCA

GINEKOLOGIA

ENDOKRYNOLOGIA

DIABETOLOGIA

GASTROENTEROLOGIA

KARDIOLOGIA

KARDIOLOGIA DZIECIĘCA

DIETETYKA KLINICZNA

STOMATOLOGIA