O NAS

Centrum Medyczne PAJDOWSCY mieści się w centrum Jarocina.  

W 2012 roku został oddany do użytku nowoczesny, klimatyzowany obiekt spełniający najwyższe standardy. Obiekt jest przystosowany do ruchu osób niepełnosprawnych, przyjęć niemowląt i wyposażony w pokój dla matek karmiących oraz wózkownię, w duży i wygodny parking.

Nasz wykwalifikowany zespół lekarzy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem klinicznym gwarantuje naszym pacjentom pełną diagnostykę i kompleksowe leczenie chorób z zakresu endokrynologii, dermatologii, diabetologii, ginekologii i położnictwa, chirurgii, urologii, kardiologii dziecięcej i dorosłych, ortopedii, gastroenterologii. W ośrodku działają też 3 gabinety stomatologiczne i poradnia dietetyki klinicznej, laboratorium diagnostyczne. 

Pacjenci mogą wykonać wiele badań diagnostycznych z zakresu kardiologii, ultrasonografii, badań ginekologicznych i położniczych, dermatologicznych oraz wiele zabiegów diagnostycznych i leczniczych. Posiadamy nowoczesną pracownię badań densytometrycznych – z pełnym zakresem badań struktur kostnych. Realizujemy pełny zakres usług medycznych w warunkach odpłatności za wykonane badania, konsultacje i zabiegi.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zakresem usług medycznych w naszym ośrodku.


Kompleksowa diagnostyka

Zakres usług medycznych

DERMATOLOGIA

DERMATOLOGIA DZIECIĘCA

GINEKOLOGIA

ENDOKRYNOLOGIA

DIABETOLOGIA

GASTROENTEROLOGIA

KARDIOLOGIA

KARDIOLOGIA DZIECIĘCA

DIETETYKA KLINICZNA

STOMATOLOGIA